Zadanie na dziś, na jutro, na zawsze!Każdy nowy dzień jest szansą na zrobienie czegoś WIELKIEGO. 
Każdy nowy dzień ma w sobie luki, które wypełniamy różnymi uszczelnieniami. 
Raz jest to złość, innym razem smutek, czasem bunt, ale jest i radość - taka czysta, prosta, bezinteresowna. Co tę radość nam daje, to sprawa indywidualna, bo jedni będą cieszyć się jak dzieci jadąc przed siebie na rowerze, inni kiedy po wielu dniach deszczu w końcu wyjdzie słońce, czasem odnosi się ona do sfery zawodowej, bo na przykład osiągnęliśmy mały sukces!
Lecz są też radości największe - każdy kolejny dzień razem, z kimś, wspólnie. Bo odzyskaliśmy nową jakość, bo pojawił się punkt zwrotny, doszliśmy do końca drogi i nie było wiadomo, czy dalej będziemy iść ramię w ramię.
Są radości dawania. One mają szczególny smak, który ja osobiście uwielbiam. Uwielbiam dawać komuś radość. Tak - muszę się przyznać - uwielbiam niespodzianki.
Może ktoś z przyjaciół nie ma właśnie urodzin? Albo ma trudniejszy czas i potrzebuje wsparcia? A może bez powodu WARTO kogoś zaskoczyć czymś pozytywnym? Proponuję ciasto, herbatę, spacer po lesie, obecność. Ciasto nietypowe zaskakujące jak sama niespodzianka na przykład - FASOLOVE czekoladowe. Zdrowe i smaczne.  Pobudź swoją kreatywność w dawaniu radości innym :) Zadanie na dziś, na jutro, na zawsze.

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty